DOKUMA

Dokuma işletmemiz, ileri teknoloji armür ve jakar dokuma tezgahlarında, aylık 1.000.000 metre kapasiteyle üretim yapmaktadır. Esnek üretim yapısı sayesinde pamuk, viscose, naylon, polyester, lyocell, modal, keten ve farklı karışım iplikler içeren kumaşlar üreterek zengin bir ürün yelpazesini moda dünyasına sunmaktadır.

Ayrıca bünyesinde bulunan ÜR-GE bölümü, uluslararası tecrübeye sahip tasarımcıları ve konusunda çok deneyimli personeli ile tüm moda trendlerini takip etmekte ve firmamızın koleksiyonlarına yön vermektedir.

BOYAHANE

Tesisimiz,  aylık 2.000.000 metre kapasiteyle çalışan düz boya makine parkurunda, çeşitli elyaf karışımları ile üretilen kumaşların boya, bitim ve test işlemleri için her zaman en hızlı ve en iyi hizmet kalitesini sunmaktadır. Boya ve apre işlemlerinde kullanılan kimyasal ve boyar maddeler temiz çevre esas alınarak belirlenmektedir.

LABORATUVAR

Günümüzde tüketici farkındalığının artması kumaşların her aşamasında kalite kontrolünü daha da önemli bir hale getirmiştir. Bu farkındalığı dikkate alarak bünyemizdeki tekstil laboratuvarında tüm kumaşların, üretim aşamasında ve sonunda fiziksel ve kimyasal testleri uluslararası standartlara uygun olarak yapılmaktadır.